A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Geni Nishtulla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Geni Nishtulla është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 27 Dhjetor 2016, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Nishtulla". Më datë 28 Janar 2017, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Cocaina", në bashkëpunim me Mandi Nishtulla. Më datë 13 Qershor 2017, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Me Mungon". Më datë 30 Shtator 2017, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Mi Amor". Më datë 9 Mars 2018, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Bow Down". Teksti u shkrua nga Eri Qerimi, Geni Nishtul...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Soni Beratit

Skender Buzoli

Miri Kamzes

Artur Qerimi

Egzoni Vogel

Edison Fazlija

Keli Shikut

Lulzim Morina

Altin Tirona

Arap Jashari


Tags: Geni Nishtulla, Geni, Geni Sulejmani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019