Geni Nishtulla
Geni Nishtulla
Geni Nishtulla
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Geni Nishtulla është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 27 Dhjetor 2016, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Nishtulla".

Më datë 28 Janar 2017, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Cocaina", në bashkëpunim me Mandi Nishtulla.

Më datë 13 Qershor 2017, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Me Mungon".

Më datë 30 Shtator 2017, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Mi Amor".

Më datë 9 Mars 2018, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Bow Down". Teksti u shkrua nga Eri Qerimi, Geni Nishtulla.

Më datë 7 Shtator 2018, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Zemren E Pushtove".

Më datë 6 Shtator 2019, Xheni publikon videoklipin "Ti Amo", në bashkëpunim me Geni Nishtullën. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Albert Sula.

Më datë 12 Mars 2020, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Jo Jo", në bashkëpunim me Mikel. Muzika e këngës u punua nga Geni Nishtulla & Mikel Elmazi, ndërsa teksti u shkrua nga Geni Nishtulla. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro, ndërsa produksioni audio u realizua nga Mikel Elmazi.

Më datë 7 Qershor 2022, Geni Nishtulla publikon videoklipin "Leje", në bashkëpunim me Mikel Elmazin. Muzika dhe orkestrimi i këngës u punuan nga Mikel Elmazi, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Geni Nishtulla.

Më datë 18 Nëntor 2022, Geni Nishtulla & Marseli publikojnë videoklipin "Motra Ime". Muzika e këngës u punua nga Mikel Elmazi, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Geni Nishtulla. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0