A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Gent Bushpepa - Rebel Pa Hije


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/03/2011

2011-03-29T13:13:40

Participating in

Top Fest 8


Pse ti hesht dhe pse nuk flet
Pse ti humbjes i perket
Pse njehere ne jete ti nuk guxon
Une besoj se cdo njeri
Enderron nje bote me t'mire
Te jetoje me shprese
Humbjen ta sfidoje
Se i vetem sot,Veten po rizgjoj

Jo , ti mos ki frike
ta jetosh jeten ashtu sic do ti
Flak pa shuar qendro
Rebel pa hije dhimbjen rezisto

Sa do t'doja te kish goje
Jeta udhen tme tregoje
Se si kte loje pa dhimbje,ta perballoje
Ti kerkon nje motiv
Qe i huaj te jesh,Por guxo
Qe nje dite ti hijen tende prap ta gjesh
Humbjen te sfidosh
Veten te rizgjosh

Jo , ti mos ki frike
ta jetosh jeten ashtu sic do ti
Flak pa shuar qendro
Rebel pa hije dhimbjen rezisto [x3]


Lyrics submited by Eugent Bushpepa's FanKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019