A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gent Pjetri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Gent Pjetri është një këngëtar i njohur. Në Maj 2004, Gent Pjetri merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Brezi I Djegur"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arjan Toci

Agron Llakaj

Fred Delaj

Glenis Dume

Albi Nako

Ardian Qokaj

Endrit Shani

Naim Hoti

Elis Nova

Zaim Hasrama


Tags: Gent Pjetri, Genti Pjetri, Doktori, Doktorri, Fiks Fare

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019