Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Gent - Gjithkah  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/11/2017

2017-11-21T16:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjithkah" kënduar nga Gent.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Gent i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

K Style - Gjithkah

se jom nice se jom gjethkah tona kto i kom high ka t'shkoj une kom krah i know you won me girl x2

bon prap edhe ni hap e din mir une kush jom ti kthehesh te une prap e kthehem bashk en club
senet me kohen krejt vin mat mirat kur jon i din
senet qe i din i njen kur vin ka ardh koha me kallzu aftsin. I know mthirrin figh on mein mkini on-line jom i njejti edhe nsken cfar stili e kom vrejt edhe nese mir dokesh edhe nese mir je vesh
edhe nese mir sillesh pa u desh te un sjom vesh

se jom nice se jom gjethkah tona kto i kom high ka t'shkoj une kom krah i know you won me girl
x2

sey waw do you like me now you love me ask me now thirrem prof ose ose le boj skena si me kon nhollivud artist krejt pej venit tem vin tboj ty ma mir mu ni e ke harru qe jom full enemy per ni sen qe se din une ta bi femnat i nxo e tjert jon rrena
cila pot pelqen a o e jemja thuju ti atyne qe men ki me majt se ata une kom mi shajt sbesoj qe em gjen kshtu qe hiq mos kqyr

se jom nice se jom gjethkah tona kto i kom high ka t'shkoj une kom krah i know you won me girl
x2

what's you want girl tell me what's you wont what's you wont girl tell me what's you want
what's you want girl tell me what's you want what's you want girl tel me tell me

se jom nice se jom gjethkah tona kto i kom high ka t'shkoj une kom krah i know you won me girl
x4

Rap Side - Gjithkah

Mirmëngjes Prishtinë
Mirdita Tiranë
Lady's & Gentleman
Mirmrama Shkup
Zonja dhe zotri
Festim, No Comment Studio
E kom ditlindjen dit për dit bitchi'z
Njo dy, njo dy
Zotri cal n'rep arkitekt
Mere projekt o njeri high
Moti, shumë moti ala edhe ma përfekt
Ala edhe ma i qart en beat
Gjinja m'vesin a jom tu prit
Presin e mesin tu habit
Lyrical Son qa do me qit
Jeni bunkera, ky tipi po m'afron
Jena repera, s'ka top list që na vlerson
Se du venin e parë as venin e dytë
Marre me t'ardh nëse vjen um pyt
S'jena me ni rang ej ule kryt
Jom pak ma nalt sa ty t'mrrinë syt
Kqyre Lyrical-in
Senet i bon bum sa herë i dalin
Krejt thuni vazhdo prap sun e nalin
Krejt nihem majr përmas kti djalit
Say: prit se po du me dit ej
A jeni me mu ala en beat knej
Jeni tu na ngu, jeni tu livrit krejt
Jena tu vepru edhe për kta t'rit, t'rej
Prej mahalles teme çdo t'hanës
Prap jon pidha t'nonës
E dhezim midis qendrës
E pecim midis fontanes
Ej (ok), ej, ej (ok)
Man, venin tem sun e mrrinë
Na t'gjujm posht si viktimë
Vjen prap del jasht sikur i dhim
Jom on top non stop tu sliin
Hajde krejt qoni, bërtimet qitni me dur
Kur Lyrical Son o n'reptur
Nuk e boj veq sa me t'thurr
Dy-tri rima en reptuur
More amatera jeni tu bo idh
Kqyre po vjen era, me kon je lidh
Ej ti ski havera ropt ti qi
Kqyre ku o dera
Ej dera dilemni jasht
Prej kerrav deri en 'asht
Kurr s'jeni kon ju nice
As at'herë moti as qetash
Ej, ej, ej, ej, e e e ej
Ej, ej, ej, ej, e e e ej
Prej, prej, prej
Prej mahalles teme çdo t'hanës
Prap jon pidha t'nonës
E dhezim midis qendrës
E pecim midis fontanes

Tiki - Gjithkah

Dersa hyna n'mikrofon 1tym e ngreha
gotat e mushta tona i shterra
jo qe po fryna apodu me thon diqka
po mutat e somes hunt pi rrasin gjithka

a po thu-qapo thu
nese son mem rreh dilum nrrug me hu
apo don me allti a me krejt arsenalin
un ta kalli venin ta kalli krejt malin

dalin e folin e hajn mutin me goj
kishe une vras athu nparanoj
merr pervoj jo hiq un spot dho
nese don msim qe ku mki veq bo zo

arsyetimin po ta jap qe mos me deshtu
po menoj per se dyt se ket her ke sharru
a po thu deshtova apo thu shum msova
apo thu me veti sa shum un fitova
refreni:
UN E KOM GJIKON E KOM EY TI NGOM
NESE DO PROBLEM HAJDE QE KTU JOM
NESE KI RESPEKT UNE KOM NGA TRADITA
MERRE NGO KTA MU MTAKON MERITA
---2
Njeri i thjesht un qe po dal i komplikum
krejt i qet nfillim e tash po boj bum shum
e aj qe flliqi gojen e hanger mutin po tutet i shkreti pe han barutin

qe permene gjipa e mercedeza tzi ti
hajde te veni hajde qe ktu ku mki
un ty sta shaj nanen jo nuk ta nguci
veq ta merziti kur kam pun me ty llaskuci

tuci nihere-jo be shum here
fjalen kur ta thom un ngat zemre merre
nxirre inatin e merre ti tuten
sa ironik kur un e fitoj luften

ti humbjen pe ndjen une pe sho edhe vet
me njerzt e mi mos u kap s eshum keq ta qet
e mos u shit i fort s enuk je nuk bon
se vjen ky hunleshi e tkall o hajvan
Më Shumë Këngë Nga Gent:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet