Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Genta Angeliki

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Genta Angeliki është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Zhuljeta Çaushi Fieri

Gjenifer Drizi

E Magjistruara

Liliana Shkodrani Bici

Drita Porocani

Alketa Stefania Caca

Anila Dahriu

Tina Jortimela

Kristina Sarma

Valbona Hani

Tags: Genta Angeliki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet