A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Genta Ismajli - Mos Me Shiko (2004)

Genta Ismajli - Më E Fortë Jam Unë (2005)

Genta Ismajli - Possesiv (2006)

Genta Ismajli - Zero Zero (2008)

Genta Ismajli - Planet Me (2010)

Genta Ismajli - Guximi (2011)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019