Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  3021
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Turqi 
 • Mosha:
 • 37 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Genta Ismajli është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gentiana "Genta" Ismajli është një këngëtare shqiptare nga Kosova. Genta këndon kryesisht këngë komerciale pop dhe lëvizjet ne skenë dhe kercimi i saj energjik jane pjesë të imazhit të saj. Pak muaj pas lindjes se saj, u zhvendos me familjen në Çikago në Shtetet e Bashkuara. Vendosi të kthehej në Kosovë për disa arsye të ndryshme private por edhe se mendonte të hynte në tregun e muzikës vendore. Pak kohë kur ishte kthyer në Kosovë, Genta filloi n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Komente

1426 🔥Guximi (2011)

★★★★★

Planet Me (2010)

★★★★★

Zero Zero (2008)

★★★★★

Possesiv (2006)

★★★★★

Më E Fortë Jam Unë (2005)

★★★★★

Mos Me Shiko (2004)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (23)

26
15
24
17
15
14
16
15
27
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Kaltrina Selimi

Vesa Luma

Arta Bajrami

Nora Istrefi

Anxhela Peristeri

Soni Malaj

Anjeza Shahini

Elsa Lila

Mariza Ikonomi

Tuna

Tags: Genta Ismajli, Genta, Gentiana Ismajli, Gentjana Ismajli, Genta Ismaili


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet