Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linjat Perfekte Trupore Të Gentës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[02-08-2015]
Këngëtarja Genta Ismajli nuk është se është shquar ndonjëherë edhe aq shumë për format e saj trupore, madje sa herë që në fund të sezonit të verës selektoheshin trupat më seksi të estradës nga magazinat e ndryshme në Kosovë & Shqipëri Genta nuk dukej asgjëkundi në listë.

Para disa vitesh Genta ishte mjaft e mbushur, por tani ajo ka arritur që të humbas disa kile dhe trupi i saj po vazhdon formësimin.Këngëtarja është kujdesur që gjatë gjithë kësaj kohe të shkoj me rregull në fitness, andaj dhe sot ka fituar një trup perfekt. Nga fotot që shohim teksa Genta poston nëpër koncerte të ndryshme ajo duke me linja të pëkryera.edhe paraqitja e saj në klipin e saj të fundit "Shkurt e Shqip" e dëshmoi edhe njëherë se Genta tashmë nuk është e njejta. Ajo gëzon linja perfekte trupore dhe vazhdon të jetë në top formë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Genta Ismajli - Shkurt E Shqip (Feat.Labi) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0