Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli E Kënaqur Me Pritjen Në Luginë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[14-03-2014]
Këngëtarja Genta Ismajli ka mbajtur koncert në Preshevë dhe Bujanovc dhe është ndarë shumë e kënaqur me pritjen atje.
Ajo ka postuar disa foto në rrjetin social "Facebook", nga atmosfera dhe pritja që i kanë bërë këngëtares kosovare.Përveç se salla ka qenë e mbushur plot, ata kanë duartrokitur gjatë gjithë performancës së Gentës, e që kjo e fundit nuk dyshojmë fare se është kujdesur maksimalisht që t'i argëtojë të pranishmit.
 (Zëri)Komente 1