Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genta Ismajli Ft. 2 Ton Paralajmërojnë Bashkëpunimin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
[22-10-2014]
Genta Ismajli dhe reperi i njohur 2 Ton do të vijnë shumë shpejt me një bashkpunim, raporton teksteshqip.com.

Këngëtarja vetëm disa orë më parë nëpërmjet rrjetit të saj social në Facebook i ka pralajmëruar fansat për këngë e re e cila do të publikohet së shpejti.

Kënga titullohet "A je gati", ndërsa producentë të saj janë Zzap & Chriss. Teksti gjithashtu është shkruar nga Bim Bimma.

Kënga pritet të jetë një super hit e përderisa do të shoqërohet edhe me videoklip për të cilin po kujdesen Produksioni Enter Media.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 47