Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Genta Maliqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  54
 • Vendlindja:
 • Vushtri 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 16 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Genta Maliqi është një shkrimtare e vogël. Ajo vijon mesimet ne shkollen "LATIF BERISHA" ne Doberlluke, ne klasen e VII-1....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Arbnora Kelmendi

Alberita Rashani

Ezana Morina

Djellza Behramaj

Lejla Bela

Bleona Salihu

Kujtesa Hetemi

Elsa Aliu

Liza Musliu

Albena Bajraktari

Tags: Genta Maliqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet