Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Genta Syla

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  20
BIOGRAFIA: Genta Syla është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 18 Maj 2019, Genta Syla & Remzi Hajrizi publikojnë videoklipin "Fol". Më datë 29 Qershor 2019, Genta Syla & Remzi Hajrizi publikojnë videoklipin "Dasma E Motres"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nevrije Demolli

Neta

Eli Tufa

Blerinda Bajrami

Mevlyde Mehmeti

Marigona Ballabani

Engji Luma

Genta Beqiri

Erlinda Balaj

Fitore Berisha

Tags: Genta Syla


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet