A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Genti Deda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Lezhë 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Genti Deda është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2011, Genti Deda merr pjesë në The Voice of Albania 1. Në vitin 2015, Genti Deda ishte finalist në X Factor Albania 4, ku fiton çmimin e dytë. Në Shtator 2015, Genti Deda merr pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Engjell Je Ti". Në Tetor 2017, Genti Deda merr pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Dashuria", në bashkëpunim me Dj Rob. Më datë 26 Qershor 2018, Genti Deda publikon videoklipin "Ti E Ke". Muzika e këngës u punua...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Finalist në

X Factor Albania

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gussi

Ergys Shahu

Adriano Rama

Gerard Merdani

Deklan

Kristo Thano

Xhevi

Stiv Boka

Dylan

Mateus Frroku


Tags: Genti Deda, Gentian Deda

Genti Deda në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019