Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Genti - Ajo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

14/02/2011

2011-02-14T14:33:46+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 8
-Me trishtim ne sy
me huti ne shpirt,
kerkoj une pakez drite.
Eci rrugeve si nje huaj
por dicka me ben te vuaj.
Kur ike ti me le gjysem njeri,
me vrare dashuri.

-REF.:
Ajo qe me duhesh je ti,
ajo qe kerkoj une tani.
E di,do te kthej me sy
cdo largesi.

-Jeta ime mbet
nje harrese qe flet
pa kujtime mbet vete.
Asgje me nuk jam,
asgje me nuk kam
vec nje jete me pak e kam.
Kur ike ti me le gjysem njeri
me vrave dashuri.


Ky tekst u dërgua nga Liridona
Më Shumë Këngë Nga Genti Hajrullai:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet