Më mbaj mend (për 1 muaj)

Genti Lleshi

Genti Lleshi
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 6 Korrik 2000
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Këndon kryesisht: për fëmijë/junior

Genti Lleshi është këngëtar. Genti Lleshi eshte me origjine nga Puka, por jeton ne Tirane. Ai ka dale ne disa televizione si p.sh: Koha Televizion tek emisioni "Sofra me hite", "Shtv", junior digitalb .Ai ka marre pjese dhe ne koncerte te zhvilluara tek Pallati i Kultures Kamez etj. Di ti bjeri çiftelise dhe kendon dhe ne Klabe kur ka oferte.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente 0