Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Genti Sheholli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Kranj 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Genti Sheholli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Genti nuk ka ndjekur shkollë muzike dhe kryesisht dijet rreth muzikës i ka marrë nëpërmjet kurseve duke studiuar kryesisht për kitarë. Në vitin 2013, Genti Sheholli merr pjesë në X Factor Albania 3. Në vitin 2014, Genti Sheholli merr pjesë në The Voice Of Albania 4, ku edhe arriti deri ne gjysmëfinale, një ndër konkurrentët më të spikatur të edicionit, ku videot e tij arrijnë deri në 50 mijë klikime. Ai e sheh “The Voice” si një nga mundësi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Red Bloody

Petrit Geci

Vali Kuqi

ESTTO

Qendrim Pllana

Enur Pakashtica

Gzim Ukiqi

Gussi

Gerard Merdani

Dylan

Tags: Genti Sheholli, Gent Sheholli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet