Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentian Gojani - Ty Magjike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dashuroj dhe dashuri kerkoj
me thua sa te dua
asgje nuk mbaron
me puthje te mbuloj
sa nuk dua te ndaloj
me shume sesa qe dua
dashuroj

Nje te puthur afer ndjej
po me ben qe ta rrembej
sa here te them te dua
afshin gjej
Ty magjike s'te harroj
ty magjike s'te lendoj
sa here te them te dua
te dashuroj

Jam me ty dhe jemi prape te dy
kaq te krisur s'te dija jo, jo per marrezi
do ishte çmenduri
te jetoja une pa ty
dhe kuptimin qe merr dita kur je ti


Ky tekst u dërgua nga Albion Muhaxhiri

Gentian Gojani - Ty Magjike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty Magjike".
3. Video është e këngës "Ty Magjike", por nuk këndohet nga Gentian Gojani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gentian Gojani:


Komente 0