Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentian Gojani - Akulluar Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Asnjeri se kupton, se çka te mbulon,
Si nje mjegull mjegulluar,
dhe kur koha kalon, si mund ta besoj,
Se kjo toke s'eshte akulluar.

Dashuria mendoj, e vertete ose jo,
do nje jete per ta gjykuar,
asnjeher nuk mbaron,histori qe gjurmon,
gjurmet tua su shterruan.

REF:
Sa mall qe kam
per syte e tua
dhe po e ndiej
se ende te dua
i vetem jam
i dashuruar
si diell qe lind
nga drite e shuar

Sa here qe degjon, mendon ne gabon,
tjeter jete per te jetuar,
e pamundur me thon, dhe kjo me mundon,
se si bota akulluar.

REF:
Sa mall qe kam
per syte e tua
dhe po e ndiej
se ende te dua
i vetem jam
i dashuruar
si diell qe lind
nga drite e shuar.


Gentian Gojani - Akulluar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Akulluar".
3. Video është e këngës "Akulluar", por nuk këndohet nga Gentian Gojani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gentian Gojani:


Komente 0