Gentian Muska

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Gentian Muska është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 26 Prill 2016, Gentian Muska publikon videoklipin "Sorkadhja Qafegjata". Më datë 26 Prill 2017, Gentian Muska publikon videoklipin "Kolazh Popullor". Më datë 20 Maj 2019, Gentian Muska publikon videoklipin "Bukuri E Zotit". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Vani Rushiti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Muharem Ramaj

Vathi Fejza

Klajdi Topi

Cen Noreci

Pellumb Plaka

Arjan Carcani

Sulo Latifi

Ardit Ahmetaj

Bardhi Zdrava

Panajot Malaj


Tags: Gentian Muska

Krijo Një Kartolinë