Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentiana Azizi - Ty T'kam Kujtu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ty t''kam kujtu
Prape mke lon ti vet
edhe niher mu
tash edhe kohet
krejt kane ndrru

Me i numeru sa dit
Edhe net jane shku
Ti se di kto a i ke menu

Ref
N''shi edhe n'diell
ty tkam kujtu
sdi a osht njejt
te ti per mu
Edhe ndimnin e ftofte
mu mkan percjell
krejt tani kto
qe ti i le

Kohen tash me kthy
Sdi a ja kish vlejt
me pas un perseri
ndjenjen e njejt

Me i numru sa dit
edhe net jane shku
Ti se di kto a i ke menu

Ref ((
N'shi edhe n'diell
ty tkam kujtu
sdi a osht njejt
te ti per mu
Edhe n'dimnin e ftofte
mu mkan percjell
krejt tani kto
qe ti i le

Ref((


Gentiana Azizi - Ty T'kam Kujtu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty T'kam Kujtu".
3. Video është e këngës "Ty T'kam Kujtu", por nuk këndohet nga Gentiana Azizi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gentiana Azizi:


Komente 0