Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gentjana Gjergji

Tags: Gentjana Gjergji, Gentiana Gjergji

Vendlindja: Shkoder   
Gentjana Gjergji është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë popullore. Gentjana Gjergji Ka Lindur Dhe Jeton Ne Shkoder. Merret Me Muzike Qe Nga Viti 1999....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  13

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017