Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gentjana Gjergji - Zemër Shqiptare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  21

Gjithë shqiptarët jemi vllazen të një nane
Vendin këtu e kemi n’tokën Iliriane
Mbijeton në shekuj besa që dha burri
Sepse ma i shenjti për ne është flamuri

Ref: Se për këtë flamurë që m’ka lanë i pari
Luftoj e jap jetën si Adem Jashari
Për flamurin tim flakë tokën e ndeza
Kam zemër shqiptare o si Nënë Tereza (2x)

Vitet si stuhia ikin sdi se ku
Ti Shqipëri Etnike prap do mbetesh këtu
Gjallë ta mbajtën emrin këta burrat e dheut
Jemi bijtë e shqipes, bijtë e Skënderbeut

Ref: Se për këtë flamurë që m’ka lanë i pari
Luftoj e jap jetën si Adem Jashari
Për flamurin tim flakë tokën e ndeza
Kam zemër shqiptare o si Nënë Tereza (2x)


Ky tekst u dërgua nga Landi

Gentjana Gjergji - Zemër Shqiptare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemër Shqiptare".
3. Video është e këngës "Zemër Shqiptare", por nuk këndohet nga Gentjana Gjergji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gentjana Gjergji:


Komente 0