Gentjana Tafili
Gentjana Tafili

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Gentjana Tafili është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Më datë 21 Shtator 2017, Gentjana Tafili publikon videoklipin "Kolazh Shkodran 2017". Më datë 3 Shtator 2021, Gentjana Tafili publikon videoklipin "Shkodrës". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Eriona Rushiti. Produksioni audio u realizua nga Enis Mullaj. Më datë 17 Tetor 2021, Gentjana Tafili publikon videoklipin "Kam Harru". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Eriona Rushiti. Produksioni audio u realizua nga Enis Mullaj. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0