Gentrit Leka
Gentrit Leka

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Gentrit Leka është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 8 Korrik 2022, Egzona & Gentrit Leka publikojnë videoklipin "Shpirti Im Binjak". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë shkruar nga Petrit Vullkani. Videoklipi u prodhua nga kompania MProduction. Më datë 19 Shkurt 2023, Egzona & Gentrit Leka publikojnë videoklipin "I Pa Drejt". Muzikën dhe orkestrimin e këngës e punoi Lili Rama, ndërsa tekstin e shkroi Gentrit Leka. Më datë 4 Gusht 2023, Egzona & Gentrit Leka publikojnë videoklipin "Gj...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0