Më mbaj mend (për 1 muaj)


Geti - Dashnin Ta Kom Nem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnin Ta Kom Nem".
3. Video është e këngës "Dashnin Ta Kom Nem", por nuk këndohet nga Geti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Geti - Dashnin Ta Kom Nem  (Feat. Kadi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kadi Osmani

22/03/2018

2018-03-22T18:00:03+00:00kan besu ne dashuri
kamendoje ndryshe ti
kan besu ne dashuri
kamendoje ndryshe ti
po nime ndryshe mke dal
gac e mlut shpirt mke dal
po nime ndryshe mke kall
gac e mlut shpirt mke kall
dashnin ta kam nem
kam arsyje per ket sen
ti koke kan per mu dashni e mram
dashnin ta kam nem kom arsyje per ket sen
ti koke kan per mu dashni e mram
sa her zemres ti i vjen men
pikujtohet bash dasmes
cdo fjal rren ti e ke than
ma mir vdes se me ta fal
cdo fjal rren ti e ke than
ma mir vdes se me ta fal
dashnin ta kam nem
kam arsyja per ket sen
ti koke kan per mu dashni e mram
dashnin ta kam nem
kam arsyje per ket sen
ti koke kan per mu dashni e ran
pot boj be maje nmen
se per pak skisha permen
ma ki marr nqaf kit zemer
sdu me pas si ti ma femen
pot boj be maje men
se per pak skisha permen
ma ki marr nqaf kit zemer
sdu me pas si ti ma femer.


Ky tekst u dërgua nga TRINGA IMERI4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Gentrit Osmani:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet