Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geraldo Ndoci (Aldo)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
  • Emri i Vërtetë:
  • Geraldo Ndoci
  • Vendlindja:
  • Lezhe 
BIOGRAFIA: Geraldo Ndoci (Aldo) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 8 Gusht 2017, Aldo publikon videoklipin "Living Like Albanians". Më datë 25 Nëntor 2017, Aldo publikon videoklipin "Sa Katile". Më datë 19 Mars 2018, Aldo publikon videoklipin "So Leht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Geraldo Ndoci, Aldo

Komente 0