A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Geri (M)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Permet 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
BIOGRAFIA: Geri (M) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2006, Geri merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Buzet E Tua". Në Dhjetor 2017, Geri merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Blocka"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eazy-80

Nori a.k.a 623

Sharku Mc

Terror A.K.A Shkupi

KOG

Matolale

Hary-B

Ylldrit Jakupaj

Big G (Bahri Aliu)

Big L


Tags: Geri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019