Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Germs

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Germs është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Zhanrin e tyre të muzikës e kanë quajtur BUNTERIAL GRUNGE. Ata u formuan në Elbasan dhe tani enden në undergroundin e Tiranës, kryeqytetit të Shqipërisë dhe jashtë saj. Germs frymëzohen nga Nirvana, Shellac, Orchid Trip, Foo Fighters, Sonic Youth, Muse, Radiohead, Girls në Hawaii etj. Anëtarët e grupit janë: Erlind Hoxha (Guitars & vocals), Sidrit Zene (Bass & backing vocals) dhe Ledio Bilali (Drums). Në Maj 2007, Germs marrin pjesë në Top Fes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Premenstrual Syndrome

Permit Of Stay

Haliband

Pinkmetal

Red Dog

Akullthyesit

Grupi Simbol

Troja

Grupi Na

Sunrise

Tags: Germs


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet