Geron Dervishi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Geron Dervishi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 12 Nëntor 2011, Geron Dervishi publikon videoklipin "Isha Mbrem Ne Dasem". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 3 Tetor 2018, Geron Dervishi publikon videoklipin "Çupa E Gjitones"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Marjol Rrapaj

Redi Penko

Gramoz Tomorri

Nimet Sulkaj

Altin Ranxha

Perlat Pashaj

Klordian Rama

Aleks Micka

Ledio Arapaj

Refat Sulejmani


Tags: Geron Dervishi