A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerona Hyska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  37
  • Vendlindja:
  • Korçë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
BIOGRAFIA: Gerona Hyska është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ka kreyer studimet e larta te Fakulteti Ekonomik, Tirane. Me pas vazhdon specializimin e saj ne Diagnostikim i Menaxhimit Operacional te bizneseve Lyon, France. Ne maj 2015 e shohim si nje backvocaliste ne perfaqesimin e Shqiperise me kengetarn Elhaida Dani. Në Maj 2015, Gerona Hyska merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Te Ndiej". Më datë 18 Gusht 2016, Gerona publikon videoklipin "Ti Ma The". Më datë 10 Nëntor 2018, Gerona publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hueyda El Sayed

Ledi Vokshi

Xhejsi Jorgaqi

Dorina Garuci

Rezarta Smaja

Mimoza Ahmeti

Marjeta Billo

Emmy

Entela Zhula

Babeta Shahini


Tags: Gerona Hyska, Gerona

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019