Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
Gert Vlashi është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Albert Bikaj

Mehmet Disha

Kasam Shaqirvela

Shaban S Shabani

Imarton Osmani

Orhan Dauti

Arber Shabanaj As

Met Sadiku (Poet)

Kushtrim Ymeri

Endri Nazarko

Tags: Gert Vlashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet