Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerta Heba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kanada 
BIOGRAFIA: Gerta Heba është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. E lindur në Shqipëri dhe e rritur në Vancouver Kanada, Gerta Heba është një këngëtare-kompozitore që ka kënduar që nga mosha pesë vjeçare. Ajo ka performuar në Brisbane, Australi dhe në Vancouver, BC. Ajo luan kitarën dhe piano, por e identifikon veten si këngëtare. Motivi i saj i vërtetë është të shkruaje muzikë me një mesazh, që sjell gëzim për njerëzit dhe ajo po fillon vetëm në udhëtimin e saj. Më datë 15 Janar 2018, Gerta Heba publikon vi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Almeda Abazi

Luka Hajdini

Lena Dtj

Pamela

Blendina Bytyqi

Enxhi Vorpsi

Rinesance

Tina Rexha

Ola

Enia

Tags: Gerta Heba


Komente mbi këtë artist