A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerta Heta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  59
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Gerta Heta është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Gerten e kemi njohur nga zeri qe ne fillim te vitit 1998, vit i cili perkon edhe me fillimet e Top Albania Radios. Me ekzaktesisht Gerta eshte zeri i pare i kesaj radio, tashme me e degjuara ne trojet Shqiptare. Drejtoi per tre vjet emisionin “Nje kenge per ty”, krahas edhe klasifikimeve te ndryshme dhe me pas zgjodhi SHBA per nje kurs regjie televizive. Nuk kalon shume dhe Gerta gjendet perseri prane mikrofonit te radios, kesaj rradhe te nje ra...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dorina Tiko

Gerta Mahmutaj

Julka

Morena Taraku

Habibe Ostreni (Bibe)

Siciliana Mazi

Blerina Matraku

Emmy

Shamsah

Elsida Sinaj (Eli)


Tags: Gerta Heta, Gerta Heta, Gerta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019