Më mbaj mend (për 1 muaj)


Gerta Heta - Lamtumire

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumire".
3. Video është e këngës "Lamtumire", por nuk këndohet nga Gerta Heta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Gerta Heta - Lamtumire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Këngë e albumit:

"Best Hits On Super Sonic"

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2008

Komente

Asnjë Koment

20/11/2008

2008-11-19T23:00:00+00:00Nëse e din që kjo do t'jetë natë e fundit për mua,
ti mos më lësho,o Zot ti fatin ma ndrysho,
e nesërmja vjen por unë s'do jem për të t'thëm të dua,
ti mos u lëndo vazhdo ti ëndrrën tonë jeto.

Sikur Zoti t'më fal një copëz jetë në ktë natë,
të përqafoj s'të harroj,
të jem me ty derisa të agoj.

Të lutem më fal që nga kjo jetë shpejt unë u largova,
ti mos u mundo vazhdo me jetën valezo,
e nesërmja vjen por unë s'do të jem për të t'përqafuar.
Nje gje ti e di qe me s`do jete ky njerii.

Sikur Zoti t'më fal një copëz jetë në ktë natë,
të përqafoj s'të harroj,
të jem me ty derisa të agooojjj.


Ky tekst u dërgua nga Doruntina
Më Shumë Këngë Nga Gerta Heta:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet