Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerta Heta - Inspirim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Ref:
Cdo herë që mbyll sytë
vec ty t'mendoj
cdo herë ëndërroj,
vec ty t'shikoj,
inspirim je ti,
frymarrje për mua je
Dhe eci në rrugë,
vetëm nuk jam
Me mua ti je,
N'mendime të kam
Je larg, të ndjej
njësoj sikur t'ishe ktu.

Pa u ndje,
në jeten time hyre nje dite,
dhe une e kuptoj,
ti do rrish shumë gjatë,
dhe në zemren time
dhe kur me prek
s'dua ky cast kurr te mbaroj,
me jep jetë
me dashurinë që dhuron

Ref:
Cdo herë që mbyll sytë
vec ty t'mendoj
cdo herë ëndërroj,
vec ty t'shikoj,
inspirim je ti,
frymarrje për mua je
Dhe eci në rrugë,
vetëm nuk jam
Me mua ti je,
N'mendime të kam
Je larg, të ndjej
njësoj sikur t'ishe ktu.


Ky tekst u dërgua nga  blerinaGerta Heta
Publikimi: 17/04/2010
Festivali: Top Fest 7
Muzika: Andi Dhoska
Teksti: Gerta Heta
Orkestrimi: Andi Dhoska


Gerta Heta - Inspirim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inspirim".
3. Video është e këngës "Inspirim", por nuk këndohet nga Gerta Heta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Gerta Heta:


Komente 0