A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gerta Mahmutaj

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  44
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Gerta Mahmutaj is a popular singer of Pop & Dance music. Ka qenë pjesmarrëse në disa festivale në Shqipëri. Në vitin 2004, Gerta Mahmutaj ishte finaliste në Gjeniu I Vogel 1. Në Maj 2008, Gerta Mahmutaj merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Vera". Në Nëntor 2009, Gerta Mahmutaj merr pjesë në Kënga Magjike 2009 me këngën "Ti Asnjehere", ku arriti të nominohej për çmimin "Magjia e Parë". Më datë 21 Qershor 2010, Gerta Mahmutaj publikon videoklipin "Dashuri E Pare". Me këtë këngë, Gerta Mahmutaj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

John Van Ride

(Her fiancé)

Klejti Mahmutaj

(Her brother)

Gjeniu I Vogel

(Finalist)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Morena Taraku

Laura Nezha

Kristina Deda

Sabina Dana

Linda Sadiku

Adalena Seferi

Semi Jaupaj

Megi Laska

Marjeta Billo

Nertila Selmanaj


Tags: Gerta Mahmutaj, Gerta Mamutaj, Genta Mahmutaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019