A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Top 200

Gerta Mahmutaj - Pergjithmone Ata


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  73

04/11/2012

2012-11-04T23:52:26

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2012


Na ishte nje here nje djale e nje vajze
U deshen u deshen nje mije vjet me pare
Ajo ishte e tij ai i asaj
Pastaj...
Kaloi kohe e gjate s'u pane me me sy
Se lidhen kurora me tjeter njeri
E do shume ajo, e do shume ai
Dhe tani...

Perseritet historia
Na ka denuar dashuria
Jam gjysma jote ,je gjysma ime
Te ndare tani...
Perseritet historia
Na ka denuar dashuria
Une e nje tjetri ti e nje tjetre
Te ndare tani...

Na ishte nje here na eshte dhe tani
Te njejtet pergjithmon ajo dhe ai
Per jete dashuruar me zemer ne duar
Ata...
Ka shume si ajo ka shume si ai
Vec emrat ndryshojne nga kjo histori
Per jete s'e treguan sa shume dashuruan
Ata...

Perseritet historia
Na ka denuar dashuria
Jam gjysma jote, je gjysma ime
Te ndare tani...
Perseritet historia
Na ka denuar dashuria
Une e nje tjetri ti e nje tjetre
Te ndare tani...

Perseritet historia
Na ka denuar dashuria
Une e nje tjetri, ti e nje tjetre
Te ndare tani...


Ky tekst u dërgua nga  jonitekst
Kartolina

  • 2016-11-01 16:14:56
    Na ishte nje here na eshte dhe tani
    Te njejtet pergjithmon ajo dhe ai
    Per jete dashuruar me zemer ne duar
    Ata...

Krijo Një Kartolinë

teksteshqip.com © 2007 - 2018