Gerti Musollari
Gerti Musollari

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Gerti Musollari është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 22 Tetor 2016, Gerti Musollari publikon videoklipin "Lule E Vyshkur". Më datë 10 Korrik 2017, Gerti Musollari publikon videoklipin "Karafile Në Pranverë". Për orkestrimin u kujdes Klodian Qafoku. Më datë 28 Prill 2021, Gerti Musollari publikon videoklipin "Mall"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0