Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
 • Emri i Vërtetë:
 • Geri Corosteni
 • Vendlindja:
 • Berat 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: GeryC është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Geri Corosteni, i cili njihet ndryshe me nofkën "GeryC", ka filluar ëndrrën e tij për muziken që kur ishte 8 Vjeç. Pas 3 vjetësh punë Geri ariti të behej një Music Producer! Si fillim ai filloi të punonte me projekte Hip-Hop, Trap, RnB dhe gjithashtu Dancehall! Por nuk ishin dhe aq të përsosura, por tashmë ai ka artitur të beje disa lloj muzike sic janë : Trap, Dancehall, Hip-Hop, Love, Reagge! Më pas GeryC shpjegon se si arriti të behej nje Musi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Geryc, Gery C, Geri Corosteni

Komente 0