Ges Rabo
Ges Rabo

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Tirane Shqipëri
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 8 Gusht 2001
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani

Biografia

BIOGRAFIA: Ges Rabo është një këngëtar. I lindur ne Tirane ne 8 gusht 2001. Ges eshte nje këngetar, rreper, testshkrues e kantautor ne hapat e pare te karrieres se tij. Ka nje lidhje te gjere me artin pasi eshte aktivizuar edhe ne fushen e aktrimit e teatrit. Karakteristike pamja e tij e vecante dhe zeri i tij shume sensitiv dhe potent ne te njejten kohe. Ka marre pjese ne kompeticione si Tirana Art Fest, Top Talent dhe Kenga Magjike në kategorinë New Artist. Ges Rabo talentin për k...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0