Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gess - Lelia (Feat. 52Oni & Klodi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

KLODIAN KODRA

Leli oooo, Leli oooo,
leh li, leh li, leh li ooo
Leli oooo, Leli oooo,
leh li, leh li, leh li ooo
Leli oooo, Leli oooo,
leh li, leh li, leh li ooo
Leli oooo, Leli oooo,
leh li, leh li, leh li ooo

TEKSTI GESS

Vet Vet Ti Shkon Vet
Vet Ti Don Tregon Dhe
Pak Cka Don Tani Ti
Po E Kerkon Makin E
Shtrenjt Ti Don Rrobat
Shpesh I Ndrron Armoni
Ti Preferon O Lejli.
punojn Tjeret Per Ty Se
Guxojn Shpesh Me Ta Kthy
Thojn At Kemi Pa Me Sy
Gjithcka Mire. Si Le
Mend Ne Vend Jo Ty S'Te
Pelqen I Thu Se Se Ke
Problem O Beyby. Punon
Si Diamant Mbushur Me
Eleganc Kudo Ti Figuron
Qe Te Jesh Pasjonant Nje
Dite Pa Pushim Si Jep
Asnje Shpjegim Gjithemon
Nji Qendrim O Lejli

TEKSTI KLODIAN KODRA

Cmendemi Krejt Per Ty
Se Guxojn MeU Cmend
Per Sy Lejli Ti Je
E Vecant Lelia Lelia
Leli ja

REFRENI

Leli oooo, Leli oooo,
leh li, leh li, leh li ooo
Leli oooo, Leli oooo,
leh li, leh li, leh li ooo
Leli oooo, Leli oooo,
leh li, leh li, leh li ooo
Leli oooo, Leli oooo,
leh li, leh li, leh li ooo

TEKSTI 52ONI

Vet Vet E Con Vet Vet
Kallzon Kur Don Bon
Ca Don S'Ka Lidhje Po
E Kerkon Cdo Dit
Llojikon Mo Mire S'Ka
Ku Shkon Nuk Ke
Destinacjon O Lejli
. Vet Vet E Con Vet
Vet Kallzon Kur Don
Bon Ca Don S'Ka Lidhje
Po E Kerkon Cdo Dit
Llojikon Mo Mire S'Ka
Ku Shkon Nuk Ke
Destinacjon O Beyby

Shopin Ne Stop Modeli
Me Duket Tap Kryet
Ligat Shatap Para Teje
Sten Dap. Shopin Ne
Stop Modeli Me Duket
Tap Kryet Ligat Shatap
Para Teje Sten Dap

TEKSTI KLODIAN KODRA

Cmendemi Krejt Per Ty
Se Guxojn Meu Cmend
Per Sy Lejli Ti Je
E Vecant Lelia Lelia
Leli ja

REFRENI

Leli oooo, Leli oooo,
leh li, leh li, leh li ooo
Leli oooo, Leli oooo,
leh li, leh li, leh li ooo
Leli oooo, Leli oooo,
leh li, leh li, leh li ooo
Leli oooo, Leli oooo,
leh li, leh li, leh li ooo

UoUoUoUoUo Oooooo Jeeeeee
Hooooo Lelejeeeee Uoo
UoUoUo Leli Lau Leli
Lau

KLODIAN KODRA

Cmendemi Krejt Per Ty
Se Guxojn MeU Cmend
Per Sy Lejli Ti Je
E Vecant Lelia Lelia
Leli ja

REFRENI

Leli Joooo, Leli Joooo,
leh li, leh li, leh li ooo
Leli Joooo, Leli Joooo,
leh li, leh li, leh li ooo
Leli Joooo, Leli Joooo,
leh li, leh li, leh li ooo
Leli Joooo, Leli Joooo,
leh li, leh li, leh li ooo


Ky tekst u dërgua nga Arsi Cena


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ges Syla
Featuring: 52oni & Klodian Kodra
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/12/2013


Gess - Lelia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lelia".
3. Video është e këngës "Lelia", por nuk këndohet nga Gess.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0