A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klodian Kodra

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Klodian Kodra is a popular singer. Më datë 9 Gusht 2013, Ges Syla publikojnë videoklipin "Lelia", në bashkëpunim me 52oni & Klodian Kodra. Më datë 25 Korrik 2014, Sabina Dana publikojnë videoklipin "Jo Nuk Ka", në bashkëpunim me 52oni & Klodian Kodra. Më datë 19 Shtator 2017, Dajli publikon videoklipin "Jetoje", në bashkëpunim me Klodian Kodra....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ramiz Jusufi

Tha Answer

Elvis Tenko

Rapp Dogg

Artan Ferati

Ardi (Ardian Hasaj)

Dj Trendy

Valoni-G

Valon Suma

Gjikla


Tags: Klodian Kodra

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019