Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Gesst është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 9 Korrik 2020, Gesst publikon videoklipin "Eyo". Më datë 18 Shtator 2020, Gesst publikon videoklipin "Faj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Dora

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Fabiani

Diti-G

GRD

Tags: Gesst


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet