Më mbaj mend (për 1 muaj)

Geta Beqa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  120
 • Emri i Vërtetë:
 • Gentiana Beqa
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Geta Beqa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Gentiana Beqa e njohur si Getta, lindi në 2 Shtator 1981 në Gjakovë, është një qytet në Republikën e Kosovës. Ajo u martua në 2005 me Asdren Ahmeti, e cila gjithashtu është trajneri i saj i fitnesit personal dhe që e mbështet atë në të gjitha aktivitetet kombëtare dhe ndërkombëtare. Getta ka tre vajza të mrekullueshme; Klea Ahmeti (2006), Jora Ahmeti (2009) dhe Drena Ahmeti (2014). Së bashku ata jetojnë dhe punojnë në Prishtinë. Getta mbaroi sh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Geta Beqa, Geta Beqa-Ahmeti, Gentiana Beqa, Getta

Komente 0