Më mbaj mend (për 1 muaj)

Getoar Selimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1576
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 38 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Getoar Selimi është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Getoar Selimi, i njohur edhe si GHETTO GEASY, Geti është një rap këngëtar shqiptar nga Kosova. Getoari filloi te merrej me muzikë qysh heret ne vitin 1994 ku filloi ti inxhizonte kenget i tij te para. Ku e beri nje kenge me Anita Vukpalaj te quajtur "Rap Adhuroj". Ne vitin 1996 Getoari bashkëpunoi me Jeton Topushen dhe Besa Gashin me ç'rast grupi mori emrin e tre tingujve "Tingulli 3". Mirëpo pas një kohe tejet të shkurtër, pas dy këngëve të real...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Lider i labelit

Babastars

Anëtar i grupit

Tingulli 3nt

Vëllai i

Liberian Selimit

Knuati i

Luana Vjollcës

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Komente

189 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (46)

35
43
21
15
12
21
37
19
20
18
20
21
37
19
22
15
13
19
12
24

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Skivi

Mc Kresha

BimBimma

Ledri Vula

Genc Prelvukaj

Gold AG

Lyrical Son

2po2

D.U.D.A.

Action Bronson

Tags: Getoar Selimi, Ghetto Geasy, Tingulli 3Nt, Geti, Babastars


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet