Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çfarë Ndodhi Me Vetullën E Getoar Selimit?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[02-12-2015]
Këngëtari Getoar Selimi ka publikuar në rrjetet e tij sociale një foto ku shihet mjaft në formë dhe duke darkuar në një ambient mjaft luksoz.

Por në foto nëse shohim me kujdes mund të vërejmë që vetulla e majtë e Getit nuk është paraqitur edhe aq mirë në foto, madje shumë komentues kanë hedhur dyshimet e tyre se mos ai i ka bërë vetullat tatuazh.

Shumë të tjerë këtë gjë e mendojnë si efekti i dështuar i fotos, pasi vetulla duket edhe sikur të jetë e realizuar me photoshop dhe jo si e vërtetë.

Megjithatë Geti arrinë të jetë gjithmonë në syrin e medias, qoftë edhe për një vetull!
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0