Më mbaj mend (për 1 muaj)

2 Fjalë Për Klipin E Ri “Bs” Nga Ghetto Geasy Ft. Onat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  15
[27-03-2016]
Dy reperët e njohur të labelit BabaStars, Ghetto Geasy & Onat sapo kanë publikuar duetin e tyre më të ri "BS".

Kjo këngë është realizuar nga Kico n Torch ndërsa për beat është përkujdesur Libeats.

Tekstin e kanë shkruar vetë Geti dhe Onati, kurse me video është marrë Entermedia.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Ghetto Geasy - Bs (Feat.Onat) [Teksti dhe Klipi]

Komente 0