A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Ghetto Geasy - Dashni Me Raki  (Feat. Flori Mumajesi)


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  226

Fans' Comments

1 🔥🔥

25/05/2018

2018-05-25T17:00:01

Featuring

Flori Mumajesi

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Music & Lyrics:

Getoar Selimi
Geti:
Hajde mashallah po nisim energji t're
Dashnia mka bo be
Kur tum sheh ka me m'rreh
Ja ka nis 1,2,3 krejt me mi njeh
Vallahi mka bo be
Kur tum sheh ka me m'rreh
Se mka ardhe te huna
Mu mka ardhe te huna
Coje pak fustanin se qashtu o puna
Ty t'ka ardhe te huna
Mu mka ardhe te huna
Coje pak fustanin se qashtu o puna

Dashni, mos bo hajgare kjo so dashni
Me fore tua un jom ngi
Nuk ka marre po du me t'ni
Me t'ni, me t'ni
Pe njoh eren tone
Ta ni eren tone
Kilometrat i bone
Po prape te un vjen ti

Flori:
Kjo dashni, tallava me raki
A tkam lon, a mke lon nuk e di
Me t'pas ty ngat
Un fluturoj edhe ma nalt
Me t'pas ty ngat
Un fluturoj edhe ma nalt

I dehun jam
Kembet s'me mbajne

Geti:
Jom i dehun me raki
1 her thu spo vi
E kur vjen thu spo rri
Dashni, jom i dehun me raki
1 her thu spo vi
E kur vjen thu spo rri

Dashni, mos bo hajgare kjo so dashni
Me fore tua un jom ngi
Nuk ka marre po du me t'ni
Me t'ni, me t'ni
Pe njoh eren tone
Ta ni eren tone
Kilometrat i bone
Po prape te un vjen ti

Flori:
Kjo dashni tallava me raki
A tkam lon, a mke lon nuk e di
Me t'pas ty ngat
Un fluturoj edhe ma nalt
Me t'pas ty ngat
Un fluturoj edhe ma nalt

Geti:
i dehur jam
kembet spo me mbajne

Flori:
Kjo dashni tallava me raki
A tkam lon, a mke lon nuk e di
Me t'pas ty ngat
Un fluturoj edhe ma nalt
Me t'pas ty ngat
Un fluturoj edhe ma nalt


Lyrics submited by Sabajetie-Cards (10)

2018-06-16 17:20:14
Hajde mashallah
Po nisim enrgji tre
dashnia mka Bo
be kur tum sheh ka
ne mrreh
U krijua nga Mariaa😍 2018-06-10 18:00:42
Kjo dashni, tallava me raki
A tkam lon, a mke lon nuk e di
U krijua nga une veq 2018-06-05 08:24:24
Me t'pas ty ngat
Un fluturoj edhe ma nalt
Me t'pas ty ngat
Un fluturoj edhe ma nalt
2018-06-01 23:10:11
Mu mka ardhe te huna
Coje pak fustanin se qashtu o puna
2018-05-31 17:27:23
Dashnia ka bo be
kur tëm sheh ka mem rre
2018-05-28 16:08:43
Dashni, mos bo hajgare
kjo so dashni
Me fore tua un jom ngi
Nuk ka marre po du me t'ni
Me t'ni, me t'ni
U krijua nga Real Ghetto Geasy 2018-05-28 13:14:34
Pe njoh erën tone
Ta ni erën tone
Kilometrat i bone
Po prapë te unë vjen ti
U krijua nga ♥ 2018-05-27 17:41:22
Me t'pas ty ngat
Un fluturoj edhe ma nalt
U krijua nga migena 2018-05-27 17:30:55
I dehun jam
Kembet s'me mbajne
2018-05-27 10:46:34
Jom i dehun me raki
1 her thu spo vi
E kur vjen thu spo rri
Dashni, jom i dehun me raki
1 her thu spo vi
E kur vjen thu spo rri

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019