A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gezim Berisha

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
Gezim Berisha is a singer.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Cufa

Rbs

Mr. Babushi

Dr.Rabbit

El-Metro

Dinno

Zibo

Marin Jancu

Fatmir Ademi

Double D


Tags: Gezim Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019